Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Duayen yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı

Duayen yatırımcı ABD’li Bill Miller, Forbes ile gerçekleştirdiği röportajda portföyünün yüzde 1’inin Bitcoin‘de olduğunu açıkladı. 2014’ten beri Bitcoin’e yatırım yapıyor 2014 yılında Bitcoin’e yatırım yapmaya başladığını belirten Miller, o günden bu yana yaklaşık on kat arttığını ifade etti. Miller, Bitcoin’e yatırım yapan tek multi milyoner değil. Avustralyalı milyarder Mike Cannon-Brookes gibi daha birçok önde gelen zengin, varlıklarının bir kısmını Bitcoin’e yatırmaktan çekinmiyor. En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Duayen yatırımcı ABD’li Bill Miller, Forbes ile gerçekleştirdiği röportajda portföyünün yüzde 1’inin Bitcoin‘de olduğunu açıkladı.

2014’ten beri Bitcoin’e yatırım yapıyor

2014 yılında Bitcoin’e yatırım yapmaya başladığını belirten Miller, o günden bu yana yaklaşık on kat arttığını ifade etti.

Miller, Bitcoin’e yatırım yapan tek multi milyoner değil. Avustralyalı milyarder Mike Cannon-Brookes gibi daha birçok önde gelen zengin, varlıklarının bir kısmını Bitcoin’e yatırmaktan çekinmiyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl