Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance, kullanıcılara 100 TWT dağıttı, fiyat yüzde 60 arttı

Binance, kullanıcılarına 100 TWT dağıttı. TWT'nin Binance'te listelenebileceğini düşünenlerin alımları fiyatı yüzde 60'tan fazla artırdı.

binance

Önde gelen kripto para borsası Binance, dün kullanıcılarına 100 TWT dağıttı. TWT, Binance’in 2018 yılında satın aldığı Trust Wallet’ın bir token’ı.

Kimlik doğrulaması yapmış olan Binance kullanıcılarına yapılan TWT dağıtımının ardından token’ın fiyatında güçlü bir artış yaşandı. TWT’nin Binance üzerinde listelenebilme ihtimaline karşı yapılan alımlarla 0.093 dolar olan fiyat yüzde 60’tan fazla artarak 0.15 dolara dayandı. Dağıtılan 100 TWT’nin mevcut değeri 15 dolar.

Binance kullanıcıları TSİ öğle saatleri cüzdanlarında bir sürprizle karşılaştı. 100 TWT yatırılmıştı.

TWT, şu anda MXC, PancakeSwap, Hotbit, Binance DEX, Bilaxy gibi borsalarda listeleniyor.

Bu arada Trust Wallet ekibi, geçtiğimiz Ekim ayında 90 milyar olarak belirlenen token arzının 89 milyarını yakma kararı almıştı. Bu sürpriz haberin ardından TWT’nin fiyatı adeta uçmuş, kısa sürede yüzde 110 oranında artışla 0.021 dolardan 0.044 dolara tırmanmıştı.

Trust Wallet, Binance’in yaptığı ilk satın alımdı. Cüzdan, sadece Google Play Store üzerinde 1 milyondan fazla indirildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

4 yorums

 1. Hüseyin Cevapla

  14 aralık 21 aralık arası binancede işlem yapanlara dağıtıldı. Büyük ihtimal listelenir binancede.

 2. Aral Cevapla

  Kullanabiliyor muyuz bunu?

 3. alirıza Cevapla

  Peki dağıtılan kişileri neye göre seçtiler?

  1. Burak Köse Cevapla

   Bu konu aslında biraz belirsiz ama hemen hemen herkese gönderilmiş. Dağıtım – Distribution bölümünden kontrol edebilirsiniz.