Binance, yarından itibaren 15 kripto para çiftini liste dışı ediyor

Kripto para borsası Binance, yarın TSİ 15.00'ten itibaren 15 kripto para çiftini listeden çıkaracağını açıkladı.

Kripto para borsası Binance, yarından itibaren 15 kripto para çiftini platformdan liste dışı edeceğini bildirdi.

Binance’ten yapılan açıklamaya göre, yarın TSİ 15.00’ten itibaren artık alım satım yapılamayacak olan kripto para çiftleri şu şekilde:

AGI/BNB, ARDR/ETH, ATOM/TUSD, COCOS/BTC, DCR/BNB, DLT/ETH, DUSK/BNB, LSK/BNB, PIVX/BNB, POA/ETH, RCN/ETH, REQ/ETH, STORM/BNB, WABI/ETH ve XZC/XRP.

Açıklamada ayrıca kullanıcıların bu kripto paraları platformda bulunan diğer işlem çiftleri ile alıp satabileceği ifade edildi.

Son 24 saatte 4.5 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşan Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri. Ülkelere göre trafik verileri, borsayı Çinliler, Ruslar ve Amerikalılardan sonra en çok Türklerin kullandığını gösteriyor.

Güvenlik açığı uyarısı

Öte yandan bugün Binance, iPhone ve iPad kullanıcılarını etkileyen bir güvenlik açığı olduğunu bildirdi. İlgili açık, saldırganların iOS’taki yerleşim Mail uygulamasında bulunan e-postalara erişim sağlayabilmesine olanak tanıyor. Binance, kullanıcıların iOS’tan kaynaklanan bu sorundan etkilenmediklerinden emin olmaları için yapabilecekleri şeyleri de sıraladı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. muhammed Cevapla

    merhaba, TSİ ne demek ?

    1. Burak Köse Cevapla

      Merhaba, Türkiye saati ile’nin kısaltması.