Binance, 18 kripto paranın derecesini düşürme kararı aldı

Son dönemde yoğun bir liste dışı bırakma furyası gerçekleştiren Binance borsası bu kez de 18 kripto parayı, standart trade bölgesinden inovasyon bölgesine düşürme kararı aldı.

Binance borsası yaptığı kontroller sonucunda 18 kripto parayı 10 Mayıs günü inovasyon bölgesine alma kararı verdi. Yapılan açıklamada inovasyon bölgesinin, standart alandaki token’lara göre daha volatil ve görece daha riskli olduğu ve bu yüzden böyle bir karar alındığı belirtildi.

İnovasyon bölgesine alınan kripto para ve token’lar şu şekilde:

“AirDAO (AMB), Ark (ARK), itShares (BTS), Drep (DREP), FTX Token (FTT), Gifto (GFT), JasmyCoin (JASMY), Loom Network (LOOM), Enzyme (MLN), OAX (OAX), OMG Network (OMG), PERL.eco (PERL), pNetwork (PNT), SONM (SNM), Serum (SRM), Voyager Token (VGX), WazirX (WRX), DFI.Money (YFII)”

Borsa, yapılan denetimlerde, ekibin projeye olan bağlılığı, geliştirme aktivitesinin seviyesi ve kalitesi, işlem hacmi ve likidite, ağ güvenliği ve istikrar gibi noktalara dikkat edildiği bilgisini verdi.

İnovasyon bölgesindeki kripto paraların, standart alana göre çok daha yakından denetlendiği ve buradaki varlıkların çok daha volatil oldukları uyarısı da yapıldı.

Borsa dün de 11 kripto işlem çiftinin 11 Mayıs’ta delist edileceği bilgisini vermişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl