Binance 4 kripto parayı liste dışı edecek

Dünyanın en büyük borsası olarak görülen Binnace, 4 kripto parayı liste dışı etme kararı aldı. Borsa 24 Ekim itibariyle DNT, NBS, BTG ve TCT işlemlerine son verecek.

Binance borsası düzenli olarak yaptığı kripto para ve token incelemelerine devam ederken 4 coin’i liste dışı etme kararı aldı. Borsa; District0x (DNT), New Bitshares (NBS), Bitcoin Gold (BTG), Token Club (TCT) coin’lerini 24 Ekim itibariyle liste dışı etmiş olacak.

DNT/USDT, DNT/BUSD, DNT/BTC, NBS/USDT, BTG/USDT, BTG/BUSD, BTG/BTC, TCT/USDT and TCT/BTC işlem çiftleri bu tarihten itibaren yapılamayacak ve buna göre hareket etmeyen kullanıcıların emirleri otomatik olarak iptal edilecek. Yukarıdaki çiftlerde bulunan token’lar emirdeki diğer varlıklara dönüştürülecek.

25 Ekim gününden itibaren bu token’lar için yapılan yatırma işlemleri geçersiz sayılacak. Bu coin’lerin çekim işlemleri ise 25 Ocak 2023 günü TSİ 03.00’a kadar devam edecek.

Binance her token / kripto para liste dışı etme açıklamasında yaptığı gibi coin’lerin hangi şartlarda delist edildiklerini belirten birkaç madde yayımladı. Borsa ekibin projeye olan bağlılığı, geliştirme seviyesi, işlem hacmi ve likidite ile ağ saldırılarından korunma gibi özelliklere uymayan varlıkların liste dışı edildiklerini belirtti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl