Binance borsası 5 işlem çiftini liste dışı bırakıyor

Son dönemde ciddi bir liste dışı bırakma furyası başlatan Binance borsası yaptığı açıklamayla 5 işlem çiftini liste delist edeceğini duyurdu.

Onlarca işlem çiftini ve kripto parayı liste dışı bırakan Binance borsası yaptığı açıklamayla 5 işlem çiftini daha delist edeceğini duyurdu.

Borsa 27 Ocak TSİ 06.00 itibarıyla “AION/BTC, ATOM/BRL, BTS/BTC, KEY/ETH, OOKI/ETH” işlem çiftlerini liste dışı bırakacak. Yapılan duyuruda ayrıca, bu kripto paraların diğer işlem çiftlerinde ise alım ve satımların normal şekilde yapılabileceği belirtildi.

Kullanıcıların muhtemel kayıplardan etkilenmemeleri için emirlerini kontrol etmeleri istenen duyurduda ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Binance, uygun olduğu durumlarda 27/01/2023 06.00 (TSİ) itibarıyla yukarıda belirtilen spot alım-satım çiftleri için alım-satım stratejisi hizmetlerini sonlandıracaktır. Kullanıcılara, herhangi bir olası kayıptan kaçınmak için alım-satım stratejisi hizmetleri sona ermeden önce alım-satım stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl