Binance’in açıkladığı kripto para yüzde 47 arttı

Birçok kripto para ve token'ı liste dışı bırakan Binance bu kez yeni bir listeleme duyurdu. Borsa, Synapse (SYN) listelemesini bugün TSİ 13.30'da başlatıyor. Duyurunun ardından ise SYN'de önemli bir artış geldi.

Dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance, yeni bir listeleme açıkladı. Borsa bugün saat 13.30’dan itiaren SYN’yi, BTC ve USDT paritelerinde listeleyeceğini duyurdu.

SYN için çekim işlemleri ise yarın, yine TSİ 13.30’dan itibaren başlatılacak. Synapse (SYN), Inovasyon kategorisi altında listelenecek. SYN için kaldıraçlı işlem seçeneği de olacak. Binance, bugünkü listelemeden 48 saat sonra izole kaldıraçlı işlemlerde SYN’yi borç alınabilir varlıklara da ekleyecek.

Duyurudan sonra %47 yükseliş

Binance’in duyurusunun ardından SYN’de gelen önemli yükseliş ise dikkat çekiyor. Binance dışında Coinbase, Kraken, Gate.io, Crypto.com gibi borsalarda da yer alan SYN, Binance açıklamasının ardından %47 yükseldi ve 1.85 dolara kadar çıktı. Token, duyuru öncesinde 1.27 dolar civarında işlem görüyordu. SYN’nin ATH seviyesi ise 2021 yılının ekim ayında ulaşılan 4.92 dolar fiyatı…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl