Binance’ten çıkarılacak olan Aeron’dan (ARN) açıklama: “Çok sürpriz oldu”

Binance'den 20 Temmuz'da çıkarılacak üç kripto paradan biri olan Aeron'un Twitter hesabından yapılan açıklamada, kararın Aeron ekibi için beklenmedik olduğu vurgulandı.

exit

Kripto para borsası Binance, dün Aeron (ARN) ile birlikte Etherparty (FUEL) ve Lunry’yi (LUN) borsadan çıkaracağını bildirmişti. Açıklamada bu kripto paraların 20 Temmuz 2020’de liste dışı edileceği ifade edilmişti.

Binance’ten liste dışı edileceğinin duyurulması sonrası Aeron ekibinden bir açıklama geldi. Açıklamada, “Binance’in ARN’yi liste dışı etme kararı Aeron ekibine tamamen sürpriz oldu. Havacılık endüstrisi Kovid-19 salgınlarından güçlü bir şekilde etkileniyor. Bu krizden kurtulmak için sabıra ihtiyaç var. Eylem planı belirlenecek ve duyurulacaktır.” denildi.

ARN, Binance’ten çıkarılacağı haberi sonrası büyük değer kaybına uğramıştı. İlk dakikalarda yüzde 82’den fazla düşen ARN, daha sonra bir miktar toparlandı ancak yine de gelişmeden kaynaklı olarak yüzde 50 oranında bir kayıpla karşı karşıya.

ARN, Binance dışında Bilaxy, Exrates, HitBTC, Mercatox, Gate.io ve ProBit gibi borsalarda listeleniyor.

Aeron, uçuşların daha güvenli hale getirilmesi için havacılık endüstrisi ile ilgili tüm verileri saklanması, kaydedilmesi ve doğrulanması aşamalarını merkezi olmayan bir sistemde gerçekeştirmeyi hedefleyen bir projeydi. 2017 yılında piyasaya çıkıp iddialı bir yol haritası ortaya koyan Aeron, şimdiye kadar birçok vadini gerçekleştiremedi. Bu nedenle çok sayıda eleştiri aldı ve bazıları projeyi dolandırıcılıkla suçladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl