Binance Launchpad projesi ALPINE coin nedir ve nasıl alınır?

Binance Launchpad yeni bir projeyi daha duyurdu ve kripto para takipçilerini yeni bir fan token ile buluşturuyor. Dünyanın en yüksek hacmine sahip kripto para alım/satım borsası Binance’de yer alan Launchpad platformunda yatırımcılarla buluşacak olan Alpine Coin’in ön satışı, token’ın özellikleriyle ilgili detaylı bilgilere bu içeriğimizden erişebilirsiniz. 

Alpine coin nedir ve özellikleri nelerdir? 


Alpine F1 Taraftar Token’ı, tüm BWT Alpine F1 Takımı taraftarları için taraftar token’ı deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 tabanlı bir token’dır. Token, BWT Alpine F1 Team hayranlarının ekip oylama anketlerine katılmalarını, NFT’leri satın almalarını ve ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarmalarını sağlar.
 

ALPINE token’ı, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde oluşturuldu ve BWT Alpine F1 Team hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiriyor. BSC, Binance Chain’e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir. 

Resmi Binance Taraftar Token’ı olan ALPINE, BWT Alpine F1 Team Token ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır: 

Katılım: ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token platformunda hayran katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir. 

NFT PowerStation: ALPINE token sahipleri, hayran ödülleri, dijital koleksiyonlar ve daha fazlası için BWT Alpine F1 Team NFT’lerini stake edebilecekler. 

Avantajlar: ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda BWT Alpine F1 Ekibi ile etkileşim, imzalı ürünler, BWT Alpine F1 Ekibi sürücüleri ile tanışıp selamlaşma ve diğer deneyimler gibi avantajlara erişebilir. 

Gelecekteki kullanım alanları ise Gamification ve Donation (Bağış) programıdır.   

Gamification’da ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.  

ALPINE token sahipleri, Donation sisteminde doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecek ve bir sadakat kanıtı rozeti alabilecekler ve ALPINE Token sahipleri tokenlerini, oylama oturumları, sadakat aboneliği ve NFT koleksiyonu özelliklerinde kullanabilecek. 

Alpine coin nereden, nasıl alınır? 


40 milyon dolar’lık bir Hard Cap’e sahip olan projede toplam Alpine Coin arzı 40 milyon adettir. Dolaşımdaki arzı ise 40 milyon adetin %28.40’ı yani 11 milyon 360 bin’dir.
 

1 dolardan ön satışa çıkacak olan ve ön satışta sadece 4 milyon adeti dolaşıma sokulacak Alpine Coin’i alabilmek için 16 Şubat 2022 TSİ 19:00 ile 21 Şubat 2022 TSİ 03:00 tarihleri arasında yaklaşık 1 hafta boyunca Binance cüzdanınızda BNB bulundurmanız gerekiyor ve satış zamanı gelene kadar hesabın günlük ortalaması alınıyor bunun karşılığında hesabınızda bulunan BNB ortalaması kadar Alpine Token elde ediyorsunuz. 

F1 BWT Alpine Team geçmişi 


BWT Alpine F1 Team, Grand Prix şampiyonu Esteban Ocon ve iki kez Dünya Şampiyonu Fernando Alonso ile FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası!nda yarışıyor. Alpine, 1955 yılında Jean Rédélé tarafından kurulan Fransız spor otomobil markasıdır ve bugün Renault Grubu’nun yenilikçi, özgün ve seçkin spor otomobillere kendini adamış bir markadır. Daha geniş bir İş Birimi, Alpine’nin tarihi Dieppe fabrikasının mirasından ve bilgi birikiminden ve BWT Alpine F1 Team, Alpine Racing ve Alpine Cars ekiplerinin mühendislik uzmanlığından faydalanmasını sağlar.
 

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl