Binance’in arayüzü baştan aşağı yenileniyor: İşte en önemli değişiklikler

Kripto para borsası Binance'in arayüzü yakın bir zaman içinde yenilenecek. Şimdilik beta.binance.com adresinden görüntülenebilen yeni arayüzde eskisine göre önemli değişiklikler var.

Kripto para borsası Binance’in arayüzü tamamen değişiyor. Henüz beta sürümünde olan arayüz, yakın bir zaman içinde yayına alındığında borsa bambaşka bir görünüme kavuşacak.

Beta.binance.com adresi üzerinden incelenebilen yeni arayüze ilk bakışta büyük görseller ve büyük puntolu yazılar dikkat çekiyor.

Masaüstü sürümde daha önce sağ üst tarafta sıralanan Funds, Orders vb. menülerin profil sekmesinin altında toplandığı fark ediliyor. Ayrıca profil sekmesinin hemen yanına farklı para birimleri için seçenekler getirilmiş. Buradaki seçeneklerle bakiyeler istenildiğinde Doların yanı sıra Euro, Yuan, Sterlin, Yen, Won ve Ruble ile görülebiliyor. Henüz Türk Lirası seçeneği yok.

Arayüzdeki bir başka önemli değişiklik de panelde. Kullanıcılar yeni Binance arayüzü ile artık portföylerindeki kripto paraların yüzdesel olarak dağılımını görebilecekler.

Yeni Binance arayüzünde portföydeki kripto paraların yüzdesel dağılımı grafikle gösteriliyor

Değişikliklerin önemli bir bölümü borsa tarafında. Burada ilk göze çarpan kalın puntolar ve marj ticareti için ayrılan bölümler. Marjin ticaretinin BNB/BTC, BNB/USDT, BTC/USDT, ETH/BTC, TRX/BTC, TRX/USDT, XRP/BTC ve XRP/USDT için etkin olduğu görülüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl