Binance borsasında neler oluyor: Bitcoin fiyatı 2700 dolara indi

Dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance'te ilginç bir Bitcoin fiyatlanması gerçekleşti. Borsanın vadeli işlem bölümündeki Bitcoin-USDT paritesinde BTC fiyatı 2700 dolara kadar düştü. Bu fiyat son olarak 2017 yılında görülmüştü.

Binance borsasının vadeli işlem kısmındaki bir hata günün en çok konuşulan haberlerinden biri oldu. Borsanın ilgili bölümünde BTC-USDT paritesindeki Bitcoin fiyatı 2706 doları gördü. Sert düşüş ve yükselişlerin sadece bir kez olmayıp, arka arkaya gelmesi de dikkat çekti.

27 bin 100 dolar civarından 2700 dolara birkaç kez inen fiyatın ise saniyeler içerisinde yeniden toparlandığı görülüyor.

CZ’den açıklama var

Konuyla ilgili Binance CEO’su CZ ise sessizliğini çabuk bozdu ve hemen açıklama geçti. X hesabından bilgilendirmede bulunan Binance CEO’su hatanın grafik gösterimiyle ilgili olduğunu ve hiçbir şekilde işlemlerin etkilenmediğini dile getirdi.

Buna benzer bir olay da ters yönlü olarak Gemini borsasında ağustos ayında gerçekleşmişti. Borsadaki XRP fiyatı kısa süre için 50 dolara ulaşmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl