Binance’in son ortaklığı, BNB sahiplerini sevindirecek

Kripto para borsası Binance'in Libra Credit'le vardığı ortaklık sayesinde BNB sahipleri itibari para ya da kripto para türünden kredi alabilecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, yatırım kolu Binance Labs aracılığı ile merkezsiz dijital varlık finans hizmetleri platformu Libra Credit’e yatırım yaptığını bildirdi.

Yapılan açıklamada, “Ortaklık Ethereum blok zincirine dayanan kripto varlıkların artan likidite talebini ele almayı amaçlıyor.” denildi.

Bu gelişme, BNB sahiplerine nasıl yarayacak?

Geçtiğimiz Mayıs ayında ICO’sunu tamamlayan Libra Credit, ağırlıklı olarak kredi hizmeti üzerine yoğunlaşan bir şirket. Bilindiği gibi geleneksel kredi sisteminde kullanıcılar kredi kullanırken teminat olarak gayrimenkullerini gösteriyor. Binance ile varılan ortaklık sayesinde kullanıcılar kripto kredi platformu Libra Credit’ten BNB token’larını teminat göstererek kredi alabilecek. Bu krediler itibari para ve kripto para türünden olabilecek. Kullanıcılar, teminat olarak gösterdikleri BNB token’larındaki fiyat artışlarından da faydalanabilecek.

Binance her koldan gelişimini sürdürüyor

Binance, tartışmasız en aktif kripto para borsası. Borsa, birçok alanda eşzamanlı olarak girişimlerini sürdürüyor. Platform, halihazırda Güney Kore’ye genişleme planları üzerinde çalışıyor. Ayrıca bir merkezsiz borsa konusunda da hummalı bir çalışma içinde. Ek olarak yakın zamanda Dolar ve Euro gibi itibari para birimleriyle kripto para ticaretini açmak için çabalıyorlar.

→ PANTERA CAPITAL’İN BITCOIN’DE FİYAT HEDEFLERİ: ÖNCE 21,000 DOLAR SONRA 67,500 DOLAR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl