Binance’in vadelide listeleyeceği altcoin’de büyük artış: Yüzde 150 yükseldi

Binance, yeni meme coin'lerden BOME'yi vadelide listeleyeceğini açıkladı. BOME, yüzde 150'den fazla değer kazandı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, bir meme coin olan BOME’yi vadeli işlemler (futures) bölümünde listeleyeceğini açıkladı. Açıklamada, işlemlerin bugün 15.30 itibari ile başlatılacağı, kullanıcıların BOME’yi 50 kata kadar kaldıraçla alıp satabilecekleri kaydedildi.

Binance’in bu açıklaması, BOME fiyatı üzerinde büyük etki yarattı. Token, yüzde 150’den fazla artış gösterdi. BOME’nin son bir haftadaki yüzde 1400’lik fiyat performansı da oldukça etkileyici.

Haber saatinde 0.0138 dolardan işlem gören BOME’nin piyasa değeri yaklaşık 1 milyar dolar. Kripto para, son 24 saatteki 2.4 milyar dolarlık işlem hacmiyle de en çok işlem gören kripto paralardan biri.

Book of Meme (BOME), kendisini “Web3 kültürünü yeniden tanımlamaya hazırlanan deneysel bir proje” olarak tanımlıyor. Bu deneyin sürekli gelişen meme kültürünü dijital bir özet niteliğinde olan Meme kitabında bir araya getirmeyi ve her bir parçanın blok zinciri üzerinde ölümsüzleştirilmesini sağlamayı hedefliyor. BOME; diğer popüler meme coin’ler BONK ve WIF gibi Solana blok zincirinde yer alıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl