Binance borsası, o coin’lere kapı açıyor: Listeleme açıklaması

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak görülen Binance, yaptığı bir duyuruyla küçük ve orta ölçekli kripto projelerinin coin'lerini listelemeyi düşündüğünü ifade etti. Borsa, "Yüksek kaliteye sahip olan projeleri, listeleme konusunda bizimle iletişime geçmeye çağırıyoruz" dedi.

ABD Adalet Bakanlığı’nın açtığı dava ve ödenen 4.3 milyar dolarlık cezaya rağmen yoluna sağlam adımlarla devam eden Binance borsası, önemli bir açıklama yaptı. Borsa, yeni coin listelemeleri için küçük ve orta ölçekli projelere çağrıda bulunarak, “Bizimle iletişime geçin” dedi.

“Kitlelerin ilgisini çeken token’lar olduğunu gördük”

Borsanın açıklamasında, Binance’in kaliteli ancak küçük-orta ölçekli projelerle bağlantı kurmak istediği belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Sağlıklı ve sağlam bir kripto para piyasası bizim için çok önemli. Son zamanlarda, piyasa değeri düşük olan ancak kitlelerin ilgisini çeken bazı token’lar olduğunu gördük. Launchpool’lar ve Megadrop’lar da dahil, listeleme programlarımızın hepsinde yer almak isteyen projelere, bizimle iletişime geçme çağrısı yapıyoruz. Sağlam bir iş modeli ve sağlıklı bir blok zinciri dünyası için küçük ve orta ölçekli projelerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz”

Neler gerekiyor?

Yapılan açıklamada ayrıca, listelemeler için yapılacak başvurulardaki kriterler de detaylandırıldı:

  • Tüm sektörlerden projeler başvurabilir.
  • Sektör içerisindeki büyük projelere kıyasla çok daha az piyasa değerine sahip küçük-orta ölçekli projeler listelemeye dahil olabilir.
  • Token dağıtımının büyük bölümü topluluk için ayrılmalıdır.
  • Topluluk dışı kullanıcılara çok daha az token ayrılmış olmalıdır.
  • Projenin teknolojisi ya da tasarımı inovasyon çerçevesinde olmalıdır.
  • Kullanıcı tabanı organik olmalıdır.
  • Altı dolu bir kullanıcı büyümesi yaşanıyor olmalıdır.
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl