Binance borsası spot işlemleri askıya aldı

Dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance, yaptığı açıklamayla spot işlemleri askıya aldığını duyurdu.

Binance borsasında beklenmedik bir gelişme oldu ve platform detaylandırmadığı bazı sorunlardan ötürü spot işlemleri askıya aldığını duyurdu.

Twitter’dan yapılan açıklamada, “Binance üzerinde yaşanan bazı sorunların spot işlemleri etkilediğini farkındayız. Tüm spot işlemler geçici olarak askıya alınmıştır. Sorun en kısa sürede çözülecektir. Konu hakkında bilgi paylaşımı da yapılacaktır” denildi.

CZ: Yatırma ve çekme işlemleri durduruldu

Borsanın CEO’su Changpeng Zhao da konuyla ilgili bilgilendirmede bulundu ve standart prosedür gereği yatırma ve çekme işlemlerini de askıya aldıklarını söyledi:

“Sorunun üzerinde çalışıyoruz.Elde edilen ön bilgilere göre eşleştirme motorunda garip bir hata oldu. Düzeltiyoruz. Yaklaşık yarım saat ilâ 2 saat arasında sürebilir. Yatırma ve çekme işlemleri de standart prosedür olarak durdurulmuştur. Fonlar güvendedir. SAFU”

Dünyanın en büyük kripto para borsasında spot işlemlerin askıya alınması fiyatlara da olumsuz yansıdı. Sorundan önce 28 bin doların üzerinde işlem gören Bitcoin, dakikalar içinde 27.600 dolar seviyesine indi. Ethereum da 1750 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl