Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance’te ciddi hazırlık: İstanbul’da çalışanlar aranıyor

Büyük kripto para borsalarından Binance, borsanın Türkiye ayağı için ciddi bir ekip hazırlığı içinde. Şirket, son birkaç gün içinde 5 ayrı çalışan arayışına girdi.

Kripto para borsası Binance, İstanbul’da ciddi bir ekip oluşturuyor. Borsanın LinkedIn sayfasındaki ilanlara göre, 2 Finans Müdürü, 1 Pazarlama Müdürü, 1 Uyum Sorumlusu ve 1 Halkla İlişkiler Müdürü aranıyor.

Söz konusu iş ilanları, Binance’in Türkiye’de ciddi bir hazırlık içinde olduğunu gösteriyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz ayki İstanbul ziyaretinde Türkiye’ye epeyce yatırım yapacaklarını söylemişti.

Zhao’nun açıklamalarına göre, Türk kullanıcıları özellikle ilgilendiren ve yakın zamanda gerçekleşmesi beklenen gelişmeler; doğrudan banka transferiyle Binance’e Türk Lirası yatırılabilmesi, Türk Lirası çiftlerinin eklenmesi ve sonunda Türk Lirası’yla desteklenen bir stabil kripto paranın borsada listelenmesi.

CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte 1 milyar doları aşkın alım satımın yapıldığı Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl