Binance CEO’su 1000 katlık dev büyüme tahmini ve görev devri hakkında konuştu

Kripto para borsası Binance'in CEO'su, kripto para piyasasına ilişkin 1000 katlık dev büyüme tahmini ve birkaç yıl sonra şirketteki görevini devretme planı hakkında konuştu.

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, şirketin ana borsası Binance.com’daki görevini yeni birine devretmeye istekli olduğunu söyledi fakat bu yakın zamanda gerçekleşmeyecek.

Flippening podcast yayınına konuşan Zhao, Binance.com’daki mevcut görevinde yaşadığı stresten bahsetti. CEO, başa çıkılması gereken birçok sorun yaşandığını belirterek “Bunu üstlenecek profesyonel bir CEO/yönetici/lider tipinde bir kişiyi işe almaktan memnuniyet duyarım. Ama sanırım bu birkaç yıl daha böyle gidecek, çünkü hâlâ yeniyiz.” dedi.

Zhao’ya göre Binance, ilk iki çeyrekte gelirlerinde yüzde 50-60 artış görerek 2019’a güçlü bir başlangıç yaptı. CEO, şirketin büyük ölçüde ekosistemi inşa etmeye ve BNB için kullanım durumları yaratmaya odaklandığını, BNB’yi ne kadar çok kişiyi kullanırsa değerinin o kadar yüksek olacağını söyledi.

Zhao, geçen yılki, kripto para piyasasının 1000 kat büyümesinin mümkün olduğu iddiasının ise kripto paraların itibari paralardan çok daha fazlasını yapabileceği inancına dayandığını dile getirdi.

Binance CEO’su, “Dünyanın herhangi bir yerinde ve ABD’de bile gerçekten kripto para sahibi olan insan sayısının yüzde 0.1’den daha az olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden 1000 katlık bir büyüme mümkün. Ayrıca kripto para piyasası itibari para piyasasından daha büyük olacak. Bu, Uber piyasasının taksi piyasasından daha büyük olmasına benziyor. Kripto para alanında itibari paralara göre yapabileceğiniz daha fazla şey var.” değerlendirmesinde bulundu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl