Binance CEO’su Zhao’dan çalışanlara: Zorlu günler geliyor

Özellikle bu hafta 2 milyar dolardan fazla çıkışın olduğu Binance, zorlu bir testten geçerken, şirket CEO'su Changpeng Zhao çalışanlara bir mesaj gönderdi. Şirketi kısa vadede zorlu zamanların beklediğini dile getiren CZ, Binance'in bu zamanları aşacak güçte bir firma olduğunu dile getirdi.

Binance borsası CEO’su Zhao, şirket çalışanlarını önümüzdeki dönemin zorlu olacağı konusunda uyardı. ABD medyasından Bloomberg’e konuşan bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Zhao, “Önümüzdeki birkaç ayın zorlu ve inişli, çıkışlı olmasını bekliyoruz. Bu zorlu dönemi de geride bırakacağız.Bir kripto kışını geride bırakacak güce sahibiz. Böyle dönemlerden çıkabilmek bizi daha da güçlü yapacaktır” dedi.

Bilindiği üzere, dün borsadan yapılan çıkışların net değeri 2 milyar dolar seviyesine gelmişti. Şirket sabah saatlerinde USDC çekimlerini durdururken, akşam saatlerinde ise tekrardan açmıştı.

Pazartesi günü Reuters’in yayımladığı soruşturma ve daha haberi ise özellikle borsa hakkındaki soru işaretlerini artırmıştı. Kullanıcılar, FTX’in kaderini yaşama ihtimali korkusuyla fonlarını borsadan çekerken, CEO Zhao ise dün birçok kez önemli tecrübeler elde ettiklerini ancak çekimleri de sonuna kadar sorunsuz şekilde sağladıklarını belirtmişti.

Borsa geçtiğimiz günlerde de Mazars şirketinin tamamladığı rezerv kanıtı raporunu paylaşmıştı. Raporda, borsadaki Bitcoin’lerin %100’den daha fazla teminatlandırıldığı görülüyordu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl