Binance CEO’su Zhao’dan yeni “kırmızı bülten” açıklaması

Dün akşam ortaya atılan "Zhao kırmızı bültenle aranıyor" dedikodusu, kripto para sektörünün gündemine otururken iddialara bu sabah saatlerinde CZ'den yeni bir cevap daha geldi.

Binance borsası CEO’su Changpeng Zhao, kendisi hakkında dün akşam ortaya atılan kırmızı bülten iddiasına sabah saatlerinde bir cevap daha verdi.

“Büyük ihtimalle bir başka borsa tarafından…”

Zhao kendilerinin sürekli olarak saldırı altında olduklarını ve bu son dedikodunun da bir borsa tarafından planlı şekilde yayıldığını iddia etti:

“Ortaya atılan son FUD, sektörün ileri gelenleri ve kripto para haber siteleri tarafından yayıldı. Büyük ihtimalle de bir başka borsa tarafından planlandı ve sponsor olundu. Bu durum hem onlara zarar verdi hem de endüstriye… Bize zaten dışarıdan çok fazla saldırı oluyor. Bu durumda endüstrimiz artık birleşmeli…”

CZ dün gece saatlerinde de konuyla ilgili yayılan görselinin “fotoşoplanmış” olduğunu ve yatırımcıların bunlara inanmaları halinde zengin olmalarının çok zor olduğunu belirtmişti.

Cobie Twitter hesabını gizli moda aldı

Dün CZ hakkında ortaya atılan bu iddia ilk olarak kripto fenomeni Cobie tarafından paylaşılmıştı. SHA-256 olarak bilinen kriptik bir mesajda görülen bu iddia, daha sonra hızla yayılmış ve Bitcoin’de de düşüş getirmişti. Cobie, paylaştığı mesajdan ötürü de tepkilerin hedefinde olmuş ve Twitter hesabını gizli hale getirmek zorunda kalmıştı.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl