Binance CEO’su CZ açıkladı: Daha fazla nakit koyduk, yatırımımızı artırdık

Krizde olduğu iddia edilen Binance borsası küresel çaptaki yatırımlarına ise devam ediyor. Borsa CEO'su CZ, Endonezya ile ilgili çıkan haberlere bir açıklama getirdi.

Geçtiğimiz hafta çekim taleplerinin rekor kırdığı ancak borsanın sorunsuz çalışmaya devam ettiği Binance ile ilgili bugün Endonezya medyasından önemli bir haber paylaşıldı.

Haberde ülkenin önemli kripto para borsalarından biri olan Toko’nun Binance tarafından satın alındığı belirtilirken, Binance CEO’su Changpeng Zhao ise konuya açıklık getirdi.

CZ’nin açıklamasından sonra TKO’da büyük yükseliş

CZ, Toko’da zaten önceden yatırımları olduğunu hatta kendilerinin en büyük hissedar olduğunu belirtti ve “Binance Toko’nun büyük hissedarıydı. En başından beri böyleydi. Sadece biraz daha nakit enjekte ettik ve yatırımlarımızı artırdık” dedi.

CZ’nin bu açıklamasından sonra ise Binance’te de işlem gören, Toko’nun kendi token’ı TKO’da büyük yükseliş yaşandı. Yüzde 50’den fazla yükselen TKO, 0,41 doların da üzerine çıktı. Binance son dönemde FTX gibi iflas edeceği söylentileriyle medyada yer buluyordu. Ancak borsa şu ana kadar tüm işlemleri sorunsuz şekilde sunmaya devam ediyor.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl