Binance, coin yakımı için geri sayımda sona geliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çok yakın bir dönemde her çeyrekte yaptığı gibi BNB yakacak. Borsa, bunu en son 15 Ocak'ta yapmıştı. Şimdi ise 15-18 Nisan arasında gerçekleştirmesi bekleniyor.

Binance Coin, geçtiğimiz çeyrekte en iyi performans gösteren kripto paralardan biri oldu. Analistler, bu iyi performansın devam edebileceğini düşünüyor. Çünkü Binance, çok yakın bir dönemde BNB yakacak. Genellikle her çeyrekte coin yakan Binance, bunu en son 15 Ocak’ta yapmıştı.

Bu yüzden Binance’in ikinci çeyreğin 15’inde, yani yarın tekrar BNB yakması beklenebilir. Binance Coin’in ticaret hacimleri, yatırımcıların coin yakımından yararlanmak istemeleri nedeniyle son dönemde yükselişte. Son günlerde Binance Coin’in işlem hacmi, 87 milyon dolardan 155 milyon dolara kadar yükseldi.

Binance, ilk coin yakımında yaklaşık 1 milyon adet coin’i piyasadan çıkardı ve bunu Ocak ayında 1.8 milyon coin takip etti. Bir sonraki coin yakımında muhtemelen yaklaşık 2 milyon coin yakılacak. Binance’in ne kadar hızla büyüyen bir borsa olduğu düşünüldüğünde bunun uzun vadede Binance Coin’e olan etkisi anlaşılabilir.

Ek olarak Binance, yakın zamanda merkezsiz bir borsa başlatıyor ve bu borsadaki yeni varlıkların Binance Coin tarafından destekleneceği duyuruldu. Bu da BNB için iyi bir gelişme.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl