Binance borsası iki önemli kripto işlem çiftini ekledi

Son dönemde yoğun bir liste dışı bırakma furyası başlaan Binance bu kez iki kripto çiftini platforma ekledi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası koumundaki Binance, iki işlem çiftini kullanıcılarına açıyor. Borsa son dönemin revaçtaki kripto paralarından biri olan CYBER’ın ETH ve MTL’nin de TRY paritelerini listeleyeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada CYBER/ETH ve MTL/TRY kripto işlem paritelerinin 21 Eylül TSİ 11’den itibaren Binance’te işlemlere açılacağı kaydedildi.

Hatırlanacağı üzere Binance, CyberConnect’i 1 Ağustos günü Launchpad olarak açıklamıştı. CYBER, 15 Ağustos günü ise borsada genel alımlara açılmıştı. O gün yüzde 700’den fazla artan CYBER, 11 doların da üzerine çıkmıştı.

CyberConnect nedir?

CyberConnect; geliştiricilerin, dijital kimlik, içerik, bağlantılar ile etkileşimlerinin kontrolünü ve sahipliğini kullanıcılara veren sosyal uygulamalar oluşturmalarına olanak tanıyan bir Web3 sosyal ağıdır. Proje, sansür edilemez bir akıllı sözleşme olarak lanse edilen CyberGraph’i kullanıyor. CyberConnect’in yatırımcıları arasında ise Delphi Digital, Protocol Labs, Tribe Capital, IOSG Ventures, Amber Group, Polygon Studios, Draper Dragon, Animoca Brands, Multicoin Capital ve Hashed var.


Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl