Binance’ten 100 milyon dolarlık DeFi atılımı

Binance, geliştiricileri ve projeleri Binance Smart Chain'e çekmek için 100 milyon dolarlık bir fon ayırdı. Bu fon DeFi uygulamalarına odaklı olacak.

binance

Kripto para borsası Binance, geliştiricileri ve projeleri Binance Smart Chain’e çekmek için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturdu.

Duyuru, Binance’in CEO’su Changpeng Zhao tarafından bugün gerçekleştirilen bir canlı yayınla yapıldı. Katılımcılar, program kapsamında 100 bin dolara kadar fon alabilecekler. Bu yeni girişim, Binance’in Binance Chain’e paralel bir zincir olarak geliştirilen akıllı sözleşme odaklı Binance Smart Chain’i piyasaya sürmesinden bir hafta sonra geldi.

Projelere 100 bin dolara kadar fon

100 milyon dolarlık fon, daha çok merkezi olmayan finans (DeFi) üzerine odaklanacak. 100 bin dolara kadar fon alan başarılı projeler, güvenlik denetimlerini ve Binance’in ayrıntılı incelemelerini geçerlerse borsa, token’larına likidite sağlayabilecek ve Binance.com’da listelenebilecekler.

Binance ayrıca, ana borsası ve blok zinciri platformunu birbirine daha da yakınlaştırmayı hedefliyor. İkisi arasında sağlanacak olan entegrasyon ile borsa kullanıcılarının Binance Smart Chain üzerindeki birçok DeFi projesine doğrudan erişebilmelerinin önü açılacak.

Son olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao, konu hakkında yaptığı açıklamada, girişimin geliştiriciler için mevcut finansman kaynaklarına dayandığını söyledi.

Binance Smart Chain’i 1 Eylül’de yayına alan borsa, kendi kripto parası Binance Coin (BNB) için staking’i de başlatmıştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl