Binance’in listeleyeceğini duyurduğu altcoin’de rekor yükseliş

Binance bugün Innovation Zone'da Pendle (PENDLE) listeleyeceğini duyurdu. Açıklamanın ardından token'da yüzde 35'ten fazla yükseliş yaşandı. Token 2 yıla yaklaşan bir süredir ulaşmadığı fiyat seviyesini aşmayı başardı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak kabul edilen Binance, genel borsada listelediği token’lara göre daha riskli ve volatil olduğunu düşündüğü token’ları işleme açtığı İnovasyon Bölgesi’nde Pendle (PENDLE) listeleyeceğini duyurdu.

Bu açıklamanın ardından Pendle %35’ten fazla artışla 1.28 doları gördü. Bu seviye son olarak 2021 yılının ağustos ayında görülmüştü.

Yapılan açıklamada Pendle’ın bugün TSİ 13’ten itibaren Binance’te listeleneceği belirtildi. Borsadaki işlem çiftleri ise PENDLE/BTC, PENDLE/USDT ve PENDLE/TUSD şeklinde olacak. PENDLE/TUSD çiftinde ise bir sonraki açıklamaya dek, işlem ücreti alınmayacak. Binance son dönemde TUSD çiftlerinde, işlem ücreti almama politikasıyla biliniyor. PENDLE çekim işlemleri de yarın TSİ 13’te başlayacak.

Bugün TSİ 13’ten sonraki 48 saat içinde de PENDLE, izole kaldıraçlı işlemlerde borç alınabilir varlıklar arasına da katılmış olacak. İşlem çifti sadece PENDLE/USDT şeklinde olacak.

Yatırımcıların sabit ya da esnek getiriler elde etmesine olanak tanıyan PENDLE, bir getiri trade protokolü olarak ön plana çıkıyor. PENDLE token da likidite teşvikleri ve yönetişim konuları için kullanılıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl