Binance, 2022’nin en çok izlenen kripto paralarını açıkladı

Kripto para piyasası zorlu bir dönemden geçerken kripto para yatırımcıları bazı dijital varlıklara daha fazla ilgi gösterdi. Bunlardan biri de 2022’nin en ilginç kripto paralarından biri olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB) oldu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Shiba Inu’nun platform üzerinde 2022’nin en çok takip edilen ilk üç kripto para biriminden biri olduğunu açıkladı. Bitcoin ve Ethereum ilk iki sırayı alırken Shiba Inu da üçüncü oldu. Shiba Inu, tüm yıl için üçüncü olsa da son 30 günlük tablo farklı. 30 günlük zaman diliminde Bitcoin ve Ethereum yine ilk iki sırada fakat üçüncülük Binance Coin’de.

Söz konusu sıralama, Binance’te yatırımcıların hangi kripto paralarla ilgilendiğini veya diğer bir deyişle en popüler kripto paraları gözler önüne seriyor.

Son günlerde SHIB’e ilgi arttı

SHIB ayrıca CoinMarketCap’in 24 saatlik en çok görüntülenen kripto paralar sıralamasında Bitcoin, Binance Coin, Ethereum ve Terra Classic’in (LUNC) ardından beş numaraya yükseldi.

Fiyatı 2022’de yüzde 73 düştü

Öte yandan SHIB’in fiyatı, 2022’de yüzde 73 oranında düşüş yaşadı. Yılın başında 0.00003444 dolardan işlem gören SHIB, 0.000009 dolara kadar geriledi.

SHIB, 2022’de yüzde 73 oranında değer kaybederken Bitcoin’de düşüş yüzde 65, Ether’de ise yüzde 70 olarak gerçekleşti.

Binance Haberleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl