Binance, eski modeli terk ediyor, her yerde lisans almayı planlıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, bugün yaptığı açıklamada, bölgesel merkezler kurmak ve yerel düzenleyiciler tarafından tanınmak için çalışma yapacaklarını söyledi.

Zhao, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Her yerde regülatörlerle çalışmak ve her yerde lisans almak istiyoruz. Bugünden itibaren bir finansal kuruluş olacağız.” dedi. CEO, sözlerinin devamında daha önce şirket için benimsedikleri merkeziyetsiz modeli bırakacaklarını, bunun bir start-up’tan olgunlaşmaya doğru bir dönüşüm olacağını ekledi.

Binance, bölgesel merkezlerin başında yer alacak genel müdür arayışında. Şirket, ayrıca küresel çapta Binance’ten sorumlu olacak bir genel müdür de arıyor. Zhao, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, devlet kurumlarıyla daha iyi iletişim kurmak istediklerini ve regülasyon konusunda güçlü bir geçmişe sahip yeni bir CEO aradıklarını söylemişti. Binance CEO’su, geçen sene verdiği bir demeçte, CEO’luktan 2 ila 5 yıl içinde ayrılmayı düşündüğünü, bu gerçekleşirse BNB ile Binance Chain ekosistemi üzerinde çalışacağını söylemişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl