Binance’in kurucusu ile Ethereum’un kurucusu bir kez daha karşı karşıya geldi

Binance'in kurucusu Changpeng Zhao ile Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin, Buterin'in sözleri üzerine bir kez daha karşı karşıya geldi.

En büyük altcoin Ethereum‘un kurucusu olan Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde Bloomberg’e verdiği bir demeçte, “Bugün sokakta ortalama eğitim görmüş birini çevirip Blockchain’i soracak olursanız, size en az bir kez duyduğunu söyleyecektir” demiş ve bundan yola çıkarak Blockchain ve kripto paralarda artık patlayıcı büyüme günlerinin geride kaldığını söylemişti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance‘in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’dan Buterin’in bu sözlerine yanıt geldi.

Zhao, kişisel Twitter hesabından Buterin’in sözlerini içeren haberi alıntılayarak “Ne!? Herkes 2000’de interneti duymuştu ama Google, Facebook, Airbnb, Uber, Alibaba ne kadar büyüktü? Bu mantıkla hemfikir değilim. İnovasyon devam edecek.” yorumunu yaptı.

Buterin’le Zhao, daha önce de başka bir konu da bu şekilde karşı karşıya gelmişti. Buterin, Temmuz ayında verdiği bir röportajda “Merkezi borsaların mümkün olduğu kadar cehennemde yanmalarını umuyorum.” demişti. Zhao ise Buterin’in bu sözlerine yanıt olarak “Ben kimsenin ya da herhangi bir şeyin cehennemde yanmasını istemem. Bu, Vitalik tarafından söylenmiş olsa bile, hoş bir şey değil.” ifadelerini kullanmıştı.

→ OKEX’İN KURUCUSU POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl