12 milyar dolar çıkış olan Binance gelirlerini 10 kat artırdı

En büyük kripto para borsası Binance'ten her gün varlık çıkışı konusunda yeni haberler gelirken, bir başka gerçek ise borsanın güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor olması... CZ yönetimindeki şirketin son 2 senede gelirlerini 10 kat artırdığı belirtildi.

2022 kripto paralar için kabus gibi geçerken, FTX’in iflasının ardından benzer haberler Binance için de çıkmaya başladı ancak borsa şu an için böyle bir tehlike yaşamıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, kendileri hakkında son günlerde yapılan “Binance’ten 12 milyar dolar çıkış oldu” haberlerini FUD olarak yorumlarken, bunları artık umursamayacağını dile getirdi.

Gelirler 10 kat arttı

Zincir üstü analiz ve veri platformu CryptoQuant ise yayımladığı raporda Binance’in her geçen gün gittikçe büyüyen yapısına dikkat çekti. Borsanın son 2 yılda gelirlerini 10 kat artırdığını belirten CryptoQuant, bunda 2021 boğa sezonunun etkisinin de büyük olduğu yorumunu yaptı.

Büyük çıkışlar…

Kripto kışı rüzgarlarını sert şekilde hisseden Binance’ten aralık ayında sadece 2 günde 6 milyar dolar çıkış olmuş ancak borsa gerekli ödemeleri ve transferleri sorunsuz gerçekleştirmişti. Sadece bir haftada platformdan çıkan Bitcoin sayısı 90 bini aşmıştı. 60 günde çıkan varlık değeri ise 12 milyar dolar olarak gösterilmişti.Bununla birlikte 23 Aralık günü Binance’in toplam işlem hacmi 9.3 milyar dolar olarak hesaplanmış ve bu rakam borsanın elde ettiği son aylardaki en düşük hacim rakamı olmuştu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl