Kripto para borsası Binance’ten beklenen dalgaya büyük hazırlık

Kripto para borsası Binance, sıradaki dalgaya hazırlık kapsamında bugüne kadarki en büyük sistem güncellemesini tamamladı. Binance CEO'su Changpeng Zhao, borsanın artık eski versiyondan 10 kat daha hızlı olduğunu söylüyor.

hız

Önde gelen kripto para borsası Binance, yeni dalgaya hazırlık kapsamında bugün tarihinin en büyük sistem güncellemesini tamamladı. Borsanın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, platformun artık çok daha hızlı olduğunu söyledi.

Tüm kod yeniden yazıldı: “10 kat daha hızlı”

Zhao, tüm kodu yeniden yazdıklarını ve eşleştirme motorunu yeni bir programlama diline geçirdiklerini ifade etti. Bu güncelleme için iki yıldır çalışıldığını vurgulayan Binance CEO’su, yeni sistemin eskisinden 10 kat daha hızlı olduğunu belirtti.

Borsadan birkaç gün önce yapılan açıklamada, pazar günü bir sistem güncellemesi gerçekleştirileceği ve bunun yaklaşık iki saat süreceği bildirilmişti.

Öte yandan bir kripto para trader’ı Binance’in sistem güncellemelerinin Bitcoin fiyatında büyük hareketlerle ilişkili olabileceğini gösteren bir grafik paylaştı. Bu grafiğe göre, Binance’te yapılan sistem güncellemeleri sonrası hem düşüş hem de yükseliş yönünde güçlü hareketleri beraberinde getirdi.

Bugünkü güncellemenin etkisi ile Binance Coin (BNB), 15 dolardan 15.5 dolara çıktı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’te son 24 saat içinde 3 milyar 250 milyon dolarlık alım satım yapıldı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl