Binance Jersey açıldı: Türkiye’yi destekliyor, ilk 5,000’e 20€ veriyor

Kripto para borsası Binance, Euro ve İngiliz Sterlini ile kripto para alınıp satılabilecek Binance Jersey'i kullanıma açtı. Borsa, Türkiye'yi de destekliyor.

Önde gelen kripto para borsası Binance, EUR/GBP itibari para borsası Binance.je’nin piyasaya sürüldüğünü resmen açıkladı.

Borsada BTC/GBP, ETH/GBP, BTC/EUR ve ETH/EUR işlem çiftleriyle alım satım yapılabilecek.

Hesabını doğrulayan ilk 5000’e 20€

Kayıtlar ve alım satım faaliyeti açıldı. Borsadan yapılan resmi açıklamada Binance.je üzerinde hesap doğrulamasını gerçekleştiren ilk 5,000 kullanıcının 20 EUR (yaklaşık 125 TL) ile ödüllendirileceği ancak ödüllerin sadece işlem ve para çekme komisyonu olarak kullanılabileceği bildirildi.

Binance Jersey’e kayıt olmak ve 20 Euro alacak ilk 5,000 kullanıcıdan biri olmak için tıklayın.

Binance Jersey hangi ülkeleri destekliyor?

Binance Jersey’in desteklediği ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor. Desteklenen tüm ülkelerin bir listesi şu adres üzerinden görüntülenebiliyor.

Türk Lirası da açılabilir

Binance için Türkiye ve Türkiye’deki kripto para yatırımcıları büyük önem arz ediyor. Türkler, borsayı en çok kullanan milletler arasında ilk 5’te bulunuyor. Dolayısıyla ilerleyen dönemde Euro ve İngiliz Sterlini gibi itibari paralara ek olarak Türk Lirası ile kripto para alıp satma imkanı da getirilebilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl