tipobet

Binance, 12 milyon dolarlık token dağıtacak

Binance, hesaplarında en az 10 BNB bulunduranlara 12 milyon dolara eşdeğer 200,000,000 JEX dağıtacağını bildirdi.

Kripto para borsası Binance, belirli şartları sağlayan kullanıcılarına şu anki değeri 12 milyon dolar olan 200,000,000 adet JEX dağıtacağını açıkladı.

Bilindiği gibi borsa, birkaç gün önce türev ürünleri de sunan kripto para borsası JEX’i satın almıştı. Bu satın alımla beraber, borsanın haricinde JEX token’larının kontrolü de Binance’e geçmişti. Binance, bu token’ları çeşitli kampanyalarla kullanıcılara dağıtacağını bildirmişti.

Borsa tarafından bugün yapılan açıklamada, JEX’in önce Ethereum blok zincirinden Binance’in kendi blok zinciri Binance Chain’e taşınacağı, daha sonra Binance DEX’te listelenmesi için başvuruda bulunulacağı belirtildi.

Ayrıca açıklamaya göre şirket, Binance.com’da BNB tutanlara ilk etapta 200,000,000 adet JEX dağıtacak. 6 Eylül 2019 TSİ 03.00’ten başlamak üzere 6 Ekim 2019 TSİ 03.00’e kadar her gün tüm kullanıcıların BNB bakiyeleri kaydedilecek ve dağıtım buna göre gerçekleştirilecek. Kullanıcıların kampanyaya dahil olabilmeleri için her gün en az 10 BNB bulundurmaları gerekiyor.

Binance JEX, 6 Ekim 2019’dan itibaren ise aylık olarak BNB sahiplerine her ay içinde elde ettiği kârın yüzde 30’una eşdeğerde JEX token’ı dağıtacak. Yine buna katılabilmek için kullanıcıların her gün en az 10 BNB tutma zorunluluğu bulunuyor.

Hesaplamaya spot alım satım hesabı ile lending ürünlerindeki BNB’ler dahil edilecekken marj hesabındaki BNB’ler katılmayacak. Söz konusu dağıtımların BNB tutma periyodundan sonraki iki hafta içinde tamamlanacağı belirtiliyor.

Resmi açıklama için

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun