Binance 3 kripto parada tüm işlem çiftlerini liste dışı ediyor

17 işlem çiftini liste dışı bırakacağını belirten Binance borsası bu duyurudan saatler sonra yeni bir açıklama daha yaptı. Borsa YFII, SRM ve SNM'de tüm işlem çiftlerini platformdan kaldıracağını duyurdu.

Binance borsası platformdaki liste dışı bırakma işlemlerine devam ediyor. Borsa, dün açıkladığı 17 işlem çiftini delist edeceği duyurusundan sonra bugün de 3 kripto paradaki tüm işlem çiftlerini liste dışı edeceği yönünde yeni bir duyuru yaptı.

22 Ağustos günü TSİ 06.00 itibarıyla; SNM/BTC, SNM/BUSD, SRM/BUSD, YFII/USDT çiftleri platformdan kaldırılacak. İşlemler sona erdikten sonra da, geleceğe yönelik tüm işlem emirleri de otomatik olarak iptal edilecek.

23 Ağustos TSİ 06’dan itibaren de bu kriptolardaki yatırma işlemleri duracak. Çekim işlemleri ise 22 Kasım günü TSİ 06’ya kadar devam edecek.

Binance’ten yapılan açıklamada ayrıca delist edilen coin’lerin, kullanıcılar adına da sabit coin’lere çevrilebileceği ifade edildi. Bu dönüşümden önce kullanıcılara Binance tarafından bir mesaj da gönderilecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl