Binance borsası yeni yatırımını açıkladı

Binance borsasının yatırım kolu olan Binance Labs, Berachain'in Likdite Kanıtı mekanizmasına bir tıkla erişim sağlama imkanı veren bir protokol konumundaki Infrared'e yatırım yaptığını duyurdu.

Binance Labs’in yeni yatırımı Infrared oldu. Dünyanın en büyük borsası olan Binance’in 15 milyar dolarlık yatırım kolu olan Binance Labs yaptığı açıklamayla Proof of Liquidity (PoL) yani Likidite Kanıtı mekanizmasıyla bilinen Berachain’in ağı üzerinden değer kazanımını maksimum seviyeye ulaştırmayı amaç edinen Infrared protokolüne yatırım yaptığını duyurdu.

Bilindiği üzere Berachain, ağın yönetişim token’ı olan BGT üzerinden dönen Likidite Kanıtı’na ise Infrared, kolayca erişim sağlıyor. Aslında Infrared protokolü, Berachain ekosistemi içerisindeki iki ana kripto para olan BGT ve BERA arasındaki geçişleri kolaylaştırıyor. Bu geçiler arasında staking, yönetişim kararlarına katılabilme ve ödül kazanma da bulunuyor.

Yani Infrared protokolü üzerinden hem token’ları stake edilip ödül kazanılabiliyor hem de ağın güvenliği sağlanmış oluyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl