Binance Launchpad projelerine Coinbase etkisi sürüyor: %85 ve %50

Coinbase'in listelemek için araştırdığı sekiz kripto paradan ikisi Launchpad projesiydi. Bu iki kripto para da bugün dün başlayan yukarı yönlü ivmeyi sürdürdü. Biri düne göre %85 artarken diğeri %52 arttı.

Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, dün sekiz farklı kripto parayı listelemek için araştırdığını bildirmişti.

Bu kripto paralar arasında Binance Launchpad’de gerçekleştirilen token satışı ile piyasaya sürülen MATIC ile ONE dikkat çekiciydi. Bu arada Matic Network, Coinbase’in girişim sermayesi kolu Coinbase Ventures tarafından destekleniyor.

Dün, her iki kripto parada Coinbase haberine kısa sürede yaklaşık yüzde 30’luk bir tepki vermişti. Bugün Bitcoin’in yükseliş ivmesinin sona ermesinin ardından MATIC ve ONE’daki Coinbase etkisi güçlenerek devam etti.

MATIC, düne oranla 80 satoshi’den (Bitcoin’in yüz milyonda biri) 148 satoshi’ye çıkarak yüzde 85 artarken ONE da 78 satoshi’den 119 satoshi’ye yüzde 52 yükseldi.

Öte yandan Binance’te Launchpad’le birlikte piyasaya sürülen diğer kripto paralardan WIN, ERD, FET ve CELR de önemli artışlar kaydetti. Bu kripto paralar sırasıyla yüzde 33, yüzde 50, yüzde 20 ve yüzde 25 arttı.

Son olarak Coinbase’in listelemeyi düşündüğü diğer kripto paralar ise ALGO, ATOM, DASH, DCR, ONT ve WAVES.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl