Binance sıradaki Launchpad projesini açıkladı: Open Campus (EDU)

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, sıradaki Launchpad satışını Open Campus (EDU) için gerçekleştirecek. Bakiye kaydı, 23 Nisan’da başlatılacak ve 28 Nisan’da tamamlanacak.

Kripto para borsası Binance, Launchpad üzerinde satışı gerçekleştirilecek sıradaki projenin Open Campus (EDU) olacağını açıkladı. Web sitesinden yapılan açıklamada EDU’nun Binance Launchpad’deki 31. proje olduğu bildirildi.

Bakiye kayıtları 23 Nisan’da başlıyor

Borsadan aktarılana göre, Open Campus için token satışı, Launchpad abonelik formatını takip edecek ve kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydı 23 Nisan TSİ 03.00’te başlayacak. Binance, kullanıcı BNB bakiyelerini bu tarih ve saatten itibaren 28 Nisan 2023 TSİ 03.00’e kadar kaydedecek. Her kullanıcının token alım hakkını etkileyecek nihai BNB miktarı, söz konusu Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak beş günün ortalamasıyla belirlenecek.

Diğer bir deyişle Binance borsasında beş gün boyunca satmadan BNB tutan yatırımcılar, beş günün sonunda açılacak abonelik ekranından abone olduktan sonra ön satıştan EDU almaya hak kazanacak. Token’lar, token satışı tamamlandıktan hemen sonra katılımcılara dağıtılacak.

Launchpad’de 2.5 milyon dolarlık EDU satışa sunulacak

Launchpad üzerinde 2.5 milyon dolarlık EDU satışı yapılacak. Her bir EDU, 0.05 dolar değerde olacak.

Ayrıca kullanıcı başına sabit üst sınır 15 bin dolarken Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token sayısı, 1 milyar adetlik toplam arzın yüzde 5’ine denk gelen 50 milyon token olacak.

  • Token adı: Open Campus (EDU)
  • Launchpad üst sınır: 2.500.000 USD
  • Kullanıcı başına üst sınır: 15.000 USD (300.000 EDU)
  • Toplam token arzı: 1.000.000.000 EDU
  • Binance Launchpad’e ayrılan toplam token sayısı: 50.000.000 EDU (Toplam arzın yüzde 5’i)
  • Token satış fiyatı: 1 EDU = 0.05 USD
  • Token satış formatı: Abonelik

Binance

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası

En çok kullanılan kripto para borsasıdır. İşlem ücretlerinde rakiplerine kıyasla öneml avantajlara sahiptir. Hem ileri düzey hem de başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitap ediyor.

8.5/10

                                                                       Kaiko'nun derecelendirmesine göre

Hakkında

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl