Binance, 8 ay sonra yeni Launchpad projesini açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, mart ayından bu yana ara verdiği Launchpad projelerine geri döndü. Borsa, 29. Launchpad projesinin Hooked Protocol (HOOK) olacağını açıkladı.

Bilindiği üzere, Launchpad’de kullanıcılar, yeni projelerin token’larını borsada listelenmeden önce alırken projeler ise fon topluyor.

Binance üzerinde HOOK token satışı için 2.5 milyon dolarlık HOOK ayrıldı. Bir kullanıcı en fazla 15 bin dolarlık HOOK alabilecek. HOOK’un toplam arzı ise 500 milyon. Bunun yüzde 5’ine denk gelen 25 milyon HOOK, Binance Launchpad’de satılacak. 1 HOOK, 0.1 dolar değerinde olacak.

Açıklamada, Launchpad’e katılmaya hak kazanacakları belirlemek üzere, 24 Kasım 2022 TSİ 03.00’ten itibaren yedi gün boyunca saatlik BNB bakiye kaydı alınacağı ifade edildi. Kullanıcıların yedi gün boyunca ortalama günlük BNB bakiyeleri, bu sürenin sonunda taahhüt edilebilecek maksimum BNB miktarını belirleyecek. Daha sonra ise, 1 Aralık 2022 TSİ 09.00 – 12.00 arasında Launchpad’e kayıt işlemleri açılacak. Token dağıtımı, aynı gün TSİ 13.00’te gerçekleştirilecek.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl