Binance, 40. Launchpool projesi olan kripto parayı açıkladı

Binance üzerindeki yeni Launchpool projesi Fusionist (ACE) oldu. Kullanıcılar ACE elde etmek için BNB ve FDUSD'lerini 13 Aralık gününden itibaren stake etmeye başlayabilecekler.

Binance yeni Launchpool projesi olarak Fusionist’i (ACE) duyurdu. Merkeziyetsiz oyun ve sosyal blok zinciri olan Endurance’ın kendi token’ı olan ACE, toplamda 147 milyon adet arza sahip ve bunun yüzde 7’si (10 milyon 290 bin) Binance Launchpool’u için ayrıldı.

Toplam arzın %14.95’lik kısmı (21 milyon 969 bin) dolaşımda bulunurken, Launchpool’da bir kullanıcı saat başına BNB havuzundan en fazla 6860 ACE, FDUSD havuzundan ise en fazla 1715 ACE elde edebilecek.

Ekran görüntüleri saat başı alınacak

Binance’ten yapılan açıklamada kullanıcı bakiyeleri için ekran görüntülerinin birkaç kez ve saat başlarında alınacağı kaydedildi. Alınan ortalamalar sonucunda kullanıcı ödülleri de, saat başı güncellenmiş olacak.

Her kullanıcı aynı BNB’leri farklı havuzlarda kilitleyemeyecek ancak örnek olarak BNB token’larını yüzde 50’şer şekilde ayırıp farklı havuzlarda stake etmeye başlayabilecek. Kullanıcılar ayrıca, havuzlardan istedikleri zaman çıkış yapabilecekler.

Binance kullanıcıları 13 Aralık TSİ 03.00’dan itibaren 5 gün boyunca BNB ve FDUSD’lerini kilitlemeye başlayabilecekler.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl