Binance, Launchpool için iki proje birden açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, token’ların borsada listelenmeden önce alınabildiği Launchpool’a ender görülen bir kararla iki proje birden ekledi. Bunlar, Sei Network ve CyberConnect oldu.

Kullanıcılar, 2 Ağustos 03.00’ten itibaren 30 gün boyunca BNB, TUSD ve/veya FDUSD’lerini stake ederek SEI ve CYBER kazanabilecekler. Binance, her iki token’ı da 15 Ağustos’ta BTC, USDT ve BNB işlem çiftleriyle listeleyecek.

Sei Network nedir?

Binance Launchpool’daki 36. proje olan Sei, dijital varlıkların alım satımı için optimize edilmiş bir blok zinciridir. Endüstrideki en hızlı blok zinciri olduğu iddia eden Sei, resmi web sitesinde verilen bilgilere göre, saniyede 20 bin işlem gerçekleştirebiliyor. Projenin yatırımcıları arasında Multicoin Capital, Delphi Digital, OKX Ventures, Foresight Group, Jump Crypto gibi yatırım şirketleri bulunuyor.

CyberConnect nedir?

Binance Launcpool’un 37. projesi olan CyberConnect; geliştiricilerin, dijital kimlik, içerik, bağlantılar ile etkileşimlerinin kontrolünü ve sahipliğini kullanıcılara veren sosyal uygulamalar oluşturmalarına olanak tanıyan bir Web3 sosyal ağıdır. Proje, sansür edilemez bir akıllı sözleşme olarak lanse edilen CyberGraph’i kullanıyor. CyberConnect’in yatırımcıları arasında ise Delphi Digital, Protocol Labs, Tribe Capital, IOSG Ventures, Amber Group, Polygon Studios, Draper Dragon, Animoca Brands, Multicoin Capital ve Hashed var.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl