Binance 44. Lauchpool projesini duyurdu: 16 Ocak’ta başlıyor

Son haftalarda üst üste Launchpool duyuran Binance borsası yeni proje olarak MANTA'yı duyurdu. BNB ve FDUSD ile yapılacak olan stake işlemleri 16 Ocak'ta başlayacak. Daha önceki Launchpool'larda görülen USDT staking'inin burada olmaması ise dikkat çekti.

Binance 44. Launchpool projesi olarak Manta’yı duyurdu. Sıfır bilgi kanıtı uygulamaları için bir ikinci katman projesi olan Manta (MANTA) için stake işlemleri de 16 Ocak TSİ 03.00’da başlayacak.

Kullanıcılar 2 gün boyunca MANTA token kazanmak için BNB ve FDUSD stake’leyecekler. Stake için duyurulan coin’ler arasında daha önce birçok kez gördüğümüz USDT’nin bu kez olmaması da dikkat çekti.

2 günlük stake süreci bittikten sonra ise 18 Ocak’ta genel listeleme başlayacak. Genel listeleme MANTA/BTC, MANTA/USDT, MANTA/BNB, MANTA/FDUSD ve MANTA/TRY çiftlerinde olacak.

Toplam arzı 1 milyar olan Manta’nın %3’lük bölümü, yani yaklaşık 30 milyon adedi Launchpool için ayrıldı. Launchpool bittikten sonra dolaşımdaki miktar ise 251 milyon adet olacak.

BNB’lerle yapılan stake faaliyetlerinde toplamda 24 milyon MANTA, FDUSD’lerle yapılanlarda ise 6 milyon MANTA ödül olarak verilecek.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl