Binance, sıradaki Launchpool projesini açıkladı: Yeni mod geliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 41. Launchpool projesini açıkladı. Buna göre, yeni Launchpool, NFPrompt (NFP) için yapılacak.

Kullanıcılar BNB, FDUSD ve/veya TUSD’lerini farklı havuzlarda yedi gün boyunca stake ederek NFP kazanabilecekler. “Farming” olarak adlandırılan stake süreci, yarın TSİ 03.00’te başlayacak. NFP, 27 Aralık günü saat 13.00’te ise Binance üzerinde NFP/BTC, NFP/USDT, NFP/BNB, NFP/FDUSD, NFP/TUSD işlem çiftleriyle listelenecek.

Launchpool’a “Fair Mode” modeli

Öte yandan Binance, Launcpool’da NFP ile birlikte yeni bir model oluşturduğunu duyurdu. “Fair Mode” adı verilen bu yeni modelin topluluğun ve bireysel kullanıcıların çıkarlarını korumak ve en üst düzeye çıkarmak için tasarlandığı belirtildi. Yeni modele göre, ilk sirkülasyon aşamasında toplululuğa “önemli ölçüde” daha fazla token tahsis edilecek ve tüm Launchpool token’ları listelemeden önce kullanıma açılacak. Ayrıca yeni modun enflasyon baskısını daha da azaltmak üzere, tahsis edilen bazı token’ların dolaşıma girmesinin kalıcı olarak engelleneceği kaydedildi.

NFP’nin toplam token arzı 1 milyar adet olacak. Bunun yüzde 11’e karşılık gelen 110 milyon adedi Binance Launchpool’da verilecek. NFP’nin ilk sirkülasyonu ise 250 milyon adet olacak.

41. Launchpool projesinin duyurulmasıyla birlikte BNB’nin fiyatında artış yaşandı. Kripto para, 245 dolardan 253 dolara kadar yükseldi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl