Binance performans sorunları yaşarken Ledger müşterilerini uyarıyor

Kripto para hizmetleri, henüz gerçek anlamda bir boğa koşusu yaşanmamış olmasına rağmen aksaklıklarıyla düşündürüyor. Kripto para borsası Binance, performans sorunları ile uğraşırken lider kripto para cüzdanları üreticisi Ledger de destek taleplerine dönüşlerin gecikeceği uyarısı yaptı.

Son zamanlarda kripto paralarda görülen fiyat hareketlilikleri, borsalar başta olmak üzere kripto para hizmetlerine dönük talebi büyük ölçüde artırdı. Dünyanın en büyük donanım cüzdanları üreticisi Ledger, müşterilerini yardım taleplerine yanıt almak için daha uzun süre beklemeleri gerekeceği konusunda uyarırken Binance de performans sorunları ile karşılaşıyor.

Müşterilerine e-posta ile ulaşan Ledger, “Bir boğa koşusunun bile olumsuz yanları olabilir. Şu anda destek taleplerinde güçlü bir artışla karşı karşıyayız. Bu nedenle yanıtlarımızda biraz gecikme olabilir. Sabrınız için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Gerçek bir boğa koşusunun başladığından söz edilemezken kripto para hizmetlerindeki bu tıkanıklar düşündürüyor.

Önde gelen kripto para borsası Binance de günlerdir performans sorunları yaşıyor. Kullanıcılar, hatalardan ve gecikmelerden şikayetçi olurlarken Binance’ten yapılan açıklamada, geçtiğimiz haftanın epeyce zorlayıcı olduğu, yaşanan problemlerin tekrarlanmaması için kısa, orta ve uzun vadeli düzeltmelere gidileceği kaydedildi. Borsanın CEO’su Changpeng Zhao, “Bugünden sonra hiç bir sorun yaşanmayacağının garantisini veremem. Elbette gelecekte de karşı karşıya kalacağımız sorunlar olacak fakat bunları hızla çözebileceğimize eminiz.” dedi.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl