Binance US, tam 102 işlem çiftini liste dışı ediyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dava ettiği Binance borsasının ABD kolu Binance.US, onlarca işlem çiftini liste dışı etme kararı aldı.

Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, aşağıdaki işlem çiftleri, 8 Haziran 2023 TSİ 19.00’da kaldırılacak:

İşlem çiftleri

USDT

1INCH/USDT, AAVE/USDT, ALICE/USDT, ALPINE/USDT, ANT/USDT, APE/USDT, API3/USDT, ASTR/USDT, AUDIO/USDT, AXS/USDT, BAL/USDT, BAND/USDT, BAT/USDT, BCH/USDT, BICO/USDT, BNT/USDT, BOND/USDT, CELO/USDT, CELR/USDT, CHZ/USDT, CLV/USDT, COMP/USDT, COTI/USDT, CRV/USDT, CTSI/USDT, DAR/USDT, DGB/USDT, DIA/USDT, EGLD/USDT, ENJ/USDT, ENS/USDT, EOS/USDT, FLOW/USDT, FORTH/USDT, GAL/USDT, GLM/USDT, GTC/USDT, ILV/USDT, IMX/USDT, IOST/USDT, KDA/USDT, KNC/USDT, KSM/USDT, LAZIO/USDT, LOKA/USDT, LOOM/USDT, LPT/USDT, LRC/USDT, LSK/USDT, LTO/USDT, MANA/USDT, MKR/USDT, NEO/USDT, NMR/USDT, OGN/USDT, OMG/USDT, ONT/USDT, OXT/USDT, PAXG/USDT, POLYX/USDT, POND/USDT, PORTO/USDT, PROM/USDT, QNT/USDT, QTUM/USDT, RARE/USDT, REEF/USDT, REN/USDT, REQ/USDT, RLC/USDT, ROSE/USDT, SANTOS/USDT, SKL/USDT, SLP/USDT, SNX/USDT, STG/USDT, STMX/USDT, STORJ/USDT, SUSHI/USDT, SYS/USDT, T/USDT, TFUEL/USDT, TLM/USDT, VITE/USDT, VOXEL/USDT, VTHO/USDT, WAXP/USDT, XEC/USDT, YFI/USDT, ZEC/USDT, ZEN/USDT ve ZRX/USDT.

BTC

ATOM/BTC, BCH/BTC, DOT/BTC, LRC/BTC, MANA/BTC, UNI/BTC, VET/BTC ve XTZ/BTC.

BUSD

HBAR/BUSD ve ONE/BUSD

Binance “fonlarınız güvende” dedi

Borsa ayrıca Al, Sat ve Dönüştür hizmetini yeniden düzenlemeye karar verdiğini ve OTC (tezgah üstü piyasalar) İşlem Portalını duraklattırdığını bildirdi.  Para yatırma ve çekme işlemlerinin normal şekilde işlemeye devam ettiği kaydedilirken “fonların güvende” olduğunun altı çizildi.

Binance.US ayrıca Satın Al, Sat ve Dönüştür teklifini düzenlemeyi ve desteklenen Dönüştür işlem çiftlerinin sayısını 226’ya indirmeyi planlıyor. Bu hizmet, USDT, USDC, BNB, ETH, BTC, FET, ATOM, APT, MATIC, LTC, DOGE, SHIB, FTM, APE, SOL, LINK, ADA, DOT, GALA ve AVAX dahil olmak üzere belirli varlıklar için kullanılabilir olmaya devam edecek ve Dönüştür için USD eklenmiş olacak. Satın Al, Sat ve Dönüştür için maksimum işlem tutarı da 10 bin dolar olarak güncellendi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl