Binance’ten 3000 kişiye 20’şer dolar ödül

Binance, Matic iş birliği ile rastgele seçilecek 3000 kişiye toplamda 60 bin dolar dağıtılacak olan bir ödül programı başlattı.

Kripto para borsası Binance, Binance Launchpad’de satılan son proje olan Matic Network ile iş birliği içinde bir ödül programı başlattı.

Bugünden itibaren 4 Mayıs 2019 TSİ 11.00’e kadar geçerli olacak program kapsamında borsa, 3000 kişiye toplamda 60 bin dolar ödül dağıtacak.

Açıklamaya göre ödül, App Store ve Google Play’de yer alan Matic Wallet uygulamasını indiren ve ücretsiz MTEST test ağı token’larını kullanarak basit bir para transferi işlemi gerçekleştiren tüm kullanıcılar arasından rastgele seçilecek 3000 kişiye verilecek. Her bir kazanan, 20 dolar değerinde MATIC token’ı alacak.

Programa katılabilmek için Matic Wallet’ı indirdikten sonra Binance’teki aktivite sayfasında yer alan kupon kodunu ya da Binance Referral ID’nizi (her ikisi de aynı) girmeniz isteniyor.

Daha sonra şu adımları takip etmek gerekiyor:

  1. Uygulamayı aç > Ana ekran > Add funds
  2. MTEST Token’ı seç
  3. Miktar Gir: 5 MTEST Token
  4. Add Funds’a tıkla > Action Required ifadesinin çıkmasını bekle
  5. İşleme tıkla > Confirm Depoist’e tıklayarak işlemi onayla
  6. Test token’ları hesaba geçtikten sonra Send’e tıkla
  7. QR kodunu okut (QR kodu, https://launchpad.binance.com/en/activity/matic adresinde)
  8. Testnet MATIC Token’ı seç
  9. Miktar gir
  10. Send’e tıkla

Uygulama test sürümünde olduğundan adrese gerçek bir MATIC token’ı gönderilmemeli. Yalnızca cüzdana alınan MTEST Token’ı kullanılmalı. MTEST token’larının cüzdana aktarılması ve işlemin onaylanması gibi süreçler birkaç saat alabiliyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl