Binance’te listelenen kripto para 10 günde yüzde 400 arttı

Nisan ayında Binance Launchpad'deki satışının ardından listelenen Matic, son 10 günde yüzde 400 arttı.

Geçtiğimiz Nisan ayında Binance Launchpad’de gerçekleştirilen satışın ardından borsada listelenen dijital para MATIC, son 10 gündür güçlü bir performans sergiliyor.

Dijital para, bundan 10 gün önce, 9 Mayıs’ta 49 satoshi’den (bir tam Bitcoin’in yüz milyonda biri) işlem görüyordu. MATIC aradan geçen kısa sürede yaklaşık yüzde 400 artarak bugün 241 satoshi’ye çıktı. Dijital para, borsada ilk listelendiği günkü açılış fiyatının da ötesine geçti. MATIC’in o günkü zirvesi 199 satoshi’ydi.

Artışın nedenlerine ilişkin spekülasyonlar arasında Coinbase’in MATIC’i listeleyebileceği var. Bu, özellikle Matic’in Coinbase Ventures’tan yatırım almasına dayandırılıyor. Ancak, bununla ilgili herhangi bir kanıt yok, söylenenler sadece spekülasyondan ibaret.

Matic’in grafiği, TradingView

Bu arada MATIC’in ardından Binance Launchpad’de token satışı yapılacak olan bir diğer proje Harmony’ye katılım için son saatlere giriliyor. 20 Mayıs 2019 TSİ 03.00’ten itibaren 7 gün boyunca şart koşulan minimum 50 BNB miktarı için bakiye bilgileri kaydedilmeye başlanacak. Projeye yatırım yapma şansı elde etmek isteyenlerin kimliklerini doğrulamaları ve hesaplarında 02.59’a kadar en az 50 BNB bulundurmaları gerekiyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl