Binance 4 altcoin’i listeden çıkarıyor

Binance borsası içinde Monero'nun da olduğu toplamda 4 altcoin'i listeden çıkarma kararı aldı. Özellikle regülasyon kuralları çerçevesinde gizlilik odaklı coin'ler son dönemde borsaların dışına alınırken, Binance de bu anlamdaki en büyük kripto para olan Monero (XMR) için bu kararı almış oldu.

Kripto para dünyasının en çok bilinen varlıklarından biri olan Monero (XMR) dünyanın en büyük borsası olan Binance’in dışına alınıyor. Borsadan yapılan açıklamada Monero ile beraber ANT, MULTI, VAI’nin de 20 Şubat’tan itibaren platformda olmayacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada, 4 coin’in 20 Şubat TSİ 06’dan itibaren borsanın dışına alınacağı kaydedildi. Bu coin’lere bağlı olan 8 kripto işlem çifti de yine borsada o günden sonra yer almayacak. Bu kripto işlem çiftleri de şu şekilde:

ANT/BTC, ANT/USDT, MULTI/USDT, USDT/VAI, XMR/BNB, XMR/BTC, XMR/ETH, XMR/USDT

Bu coin’lerle ilgili olan yatırma işlemleri 21 Şubat TSİ 06’dan itibaren, çekim işlemleri ise 20 Mayıs TSİ 06’dan itibaren tamamen sonlandırılmış olacak.

Kullanıcılar, pozisyonlarını kapamakta ya da token’larını satmakta geç kalırsa, borsa bu varlıkları otomatik olarak sabit coin’lere de çevirebilecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl