Binance’teki kripto para, 1.5 saatte %186 çıktı, 1 dakikada %50 düştü

Binance'te işlem gören Monetha (MTH), sabah saatlerinde sert bir hareketle 1.5 saatte yüzde 186 arttı. MTH, 1.5 saatte elde ettiği bu kazanımın büyük çoğunluğunu bir dakikada geri verdi.

Kripto para borsası Binance’te işlem gören MTH’de bugünün erken saatlerinde dikkat çekici fiyat hareketleri yaşandı.

TSİ 05.55’te MTH’nin BTC karşısındaki fiyatı 311 satoshi’den (Bitcoin’in yüz milyonda biri) güçlü alım emirleriyle beraber yaklaşık 1.5 saat içinde yüzde 186 yükselerek 890 satoshi’ye çıktı.

Saat 07.36’yı gösterdiğinde 890 satoshi ile zirve yapan MTH, saniyeler içerisinde yüzde 50 değer kaybederek 456 satoshi’ye düştü.

Kripto para, TSİ 15.15 itibariyle 472 satoshi’den alınıp satılıyor.

Bu çarpıcı fiyat hareketin nedeni net değil. Bununla beraber, fiyat grafiği incelendiğinde kademeli ve oldukça düzenli bir artış, ardından sert bir düşüş söz konusu, bir başka deyişle tipik bir pompala-boşalt planı görüntüsü var. Bu, artışın birileri tarafından bir plana sadık kalınarak gerçekleştirildiğini düşündürüyor.

MTH/BTC grafiği
Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Anıl Yanıtla

    Evet, canlı izleyerek şahit oldum. Adamlar öyle alım emirleri koydular ki ne kadar satan olursa olsun düşmüyor, sürekli yükseliyordu. Bunu çok yapıyorlar, bir nevi sahtekarlık bence. Daha önce çok denk geldim. Dump olacağını bildiğim için bir saatten fazla izlemiştim ve sonuç ortada