NAS, 10 milyon dolarlık geri alım kararının ortasında yüzde 88 arttı

Binance, Huobi ve OKEx gibi borsalarda listelenen NAS, 10 milyon dolarlık geri alım kararının ortasında yüzde 88 değer kazandı.

Nebulas (NAS) ekibinin geri alım kararı, dünden bu yana kripto para üzerinde oldukça etkili oldu.

Nebulas ekibinden yapılan açıklamada, ikincil piyasadan 10 milyon dolardan az olmamak kaydıyla NAS için geri alım yapılacağı bildirildi.

Haberin ardından NAS, birkaç saat içinde 1.34 dolardan 1.95 dolara yüzde 45’ten fazla değer kazandı. Bununla beraber kripto paranın yükselişi esasında dün başlamıştı. Dün gün içerisinde 1.04 dolardan alınıp satılan kripto para, 1.95 dolara çıkarak yüzde 88’lik bir artış yaşamış oldu. NAS, TSİ 12.00 itibari ile 1.775 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan NULS ve GXC gibi diğer kripto paralar da geri alım duyuruları yaptılar. Nuls Vakfı, ikincil piyasadan yaklaşan NULS 2.0’ın inşasını teşvik amacıyla 1 milyon dolarlık NULS alacaklarını açıkladı. Ayrıca GXChain de 5 Haziran’dan bu yana kademe kademe geri alım yapıyor. Kripto parada ilk geri alım turu, 5 Haziran’da 250 bin dolar ile yapıldı. 5 milyon dolara kadar çıkacak olan geri alımın ikinci turu ise bugün 500 bin dolar ile gerçekleştirildi.

GXC, 5 Haziran’dan bu yana 1.17 dolardan 3.11 dolara yüzde 165 yükseldi. Ardından sert bir düşüş yaşayan GXC, TSİ 12.00’de 2.42 dolardan alınıp satılıyor. Öte yandan NULS ise dünden beri 0,77 dolardan 1,01 dolara yüzde 31 arttı.

Son olarak birbiri ardına gelen bu geri alımların kripto para borsası Binance’in liste dışı kararını önlemek amacıyla yapılmış olabileceği öne sürülüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl