Binance, kripto/token listelemelerini bilenleri ödüllendirecek

Dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance bu kez kullanıcılarının karşısına, Next adındaki ilginç bir ödüllendirme platformuyla çıktı. Borsa vadeli işlemler piyasasında listeleyeceği coin'leri tahmin eden kullanıcılarını çeşitli kupon ya da indirimlerle ödüllendirecek.

Kripto para borsası Binance Next adındaki platformunu duyurdu. Bu platformla birlikte kullanıcılar, borsanın vadeli işlemler tarafında listelenecek yeni token’ları tahmin etmeye çalışacaklar.

Kullanıcılar, listeleneceğini düşündükleri token’ları platforma yazabilecek ve tahminlerin doğru çıkması durumunda da ödüller kazanabilecekler. Ödüller arasında vadeli kripto işlemleri yapabilmek için kuponlar ya da indirimler olacak.

Binance müşterileri tahminleri için 1 USDT ödemek zorunda olacak.3 adede kadar token seçebilecekler. Token’ın listelenmemesi durumunda ise kullanıcılar sabit coin’lerini geri alabilecekler.

Açlamada ayrıca bunun bir token listelemesi oylaması olmadığı ve borsanın listelemeler konusunda aynı prosedürleri sürdüreceği kaydedildi:

“NEXT platformu Binance’lin listeleme prosedürlerinden bağımsız olarak çalışacaktır”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl