Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance CEO’su: Bizi protesto etmeleri için insanlara para ödediler

Önde gelen kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, bazı borsaların Binance hakkında olumsuz haberler yaymak için bazı gazetecilere rüşvet verdiğine dair kanıtları olduğunu yazdı. Zhao, devamında ise “Elbette tüm gazeteciler/borsalar değil. Hepimiz aynı sektördeyiz ancak bazıları içtikleri suyu bulandırmayı seviyor. Aptallık.” ifadelerini kullandı.

Birkaçının “kendi kazdıkları çukura düştüğünü” belirten Zhao, bir borsanın Binance’e karşı protestoculara para bile ödediğini açıkladı. Zhao, “Çin’de ir borsa, bize karşı paralı sahte protestocular tuttu. Polis, protestocuları sorguladı ve 2 borsayı protesto etmeleri için para aldıkları ortaya çıktı. Onlara kimin ödeme yaptığını anlamak zor değil.” dedi.

Binance, 2017 yılının Temmuz ayından bu yana faaliyet gösteriyor. Changpeng Zhao tarafından kurulan borsa, bugün işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda. CoinMarketCap verilerine göre Binance’te, geride kalan 24 saatte 60 milyar dolarlık alım satım gerçekleştirildi. Hacmin yüzde 50’den fazlasını Bitcoin oluşturuyor. SimilarWeb verileri, Binance.com’un ABD ve Rusya’dan sonra en çok Türkiye’den ziyaretçi aldığını gösteriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl