Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Binance’ten 180 para biriminin tamamını destekleme yolunda ilk büyük adım

Binance, 167 para birimiyle Bitcoin alınıp satılabilen Paxful ile ortaklık kurdu. Ortaklık kapsamında Paxful, Binance.com'a entegre edilecek ancak başlangıçta yalnızca 10 itibari para desteklenecek. Binance CEO'su Changpeng Zhao, geçtiğimiz ay 180 para biriminin tümünü platforma dahil etmek istediğini ifade etmişti.

Kripto para borsası Binance, kullanıcılarına Bitcoin satın alımında yeni yollar sağlamak için eşler arası Bitcoin alım satım platformu Paxful ile ortaklık kurdu.

Bugün yapılan duyuruya göre, Paxful’un Sanal Bitcoin Kiosk’u kullanıcılar için Koinal ve Simplex gibi servislere benzer şekilde ek bir itibari para geçidi olacak.

Binance kullanıcıları, Paxful platformunu doğrudan Binance.com’da kullanabilecek ve bu yolla Rus Rublesi (RUB), Vietnam Dongu (VND), Endonezya Rupisi (IDR), Nijerya Nairası (NGN), Kolombiya Pesosu (COP), İngiliz Sterlini (GBP), Meksika Pesosu (MXN), Kanada Doları (CAD), Avro (EUR) ve Arjantin Pesosu (ARS) olmak üzere 10 itibari para ile Bitcoin alabilecekler.

Paxful’un kurucu ortağı ve operasyon direktörü Arthur Schaback, Paxful’un diğer platformların aksine hediye kartları, çevrim içi cüzdanlar ve yerel banka transferleri dahil 300’den fazla ödeme yöntemini desteklediğini ifade ediyor.

Paxful, şu anda 167 itibari parayı destekliyor ancak Binance entegrasyonunda ilk etapta yalnızca 10 itibari para kullanılabilir olacak. Yakın gelecekte daha fazla itibari paranın eklenmesi planlanıyor.

Açıklamada, Paxful’un geçen ay boyunca 30 milyon dolarlık Bitcoin alım satımına aracılık ettiği kaydedildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz ay 180 para biriminin tümünü Binance.com’a dahil etmek için çalışma yaptıklarını ifade etmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl